مقایسه املاک

مقایسه
شما فقط می توانید 4 ملک را مقایسه کنید. هر ملک جدیدی که اضافه شود جایگزین اولین ملک در لیست مقایسه خواهد شد.

اجاره ملک شما با سود بالا

اجاره ملک شما با سود بالا

تضمین اجاره ملک شما با سود بالا:
تا سقف 6 درصد در سال.
شرکت بین المللی نوا گلوبال ریالیتی مسئولیت هرگونه مدیریت در مورد ملک شما را به عهده گرفته و در طول مدت زمان سکونت شما در خارج از کشور ترکیه تمام امور مربوط به اجاره، مدیریت، نگهداری، پرداخت قبوض و شارژ و… را به عهده می گیرد.
اگر در حال بررسی خرید ملک در ترکیه هستید و قصد اقامت بلند مدت در ترکیه را ندارید و فقط به هدف سرمایه گذاری برای آینده و همچنین برای اسکان در ایام مسافرت ملکی خریداری خواهید کرد، شرکت نوا گلوبال ریالیتی با برنامه ریزی بسیار دقیق و انجام امور تبلیغات برای ملک شما، با انتخاب مستاجرین بی دغدغه و سالم ملک شما را برای کوتاه مدت یا بلند مدت بنا به انتخاب شما با سود بالا به اجاره داده و ماهانه مبلغ اجاره را در هر نقطه از دنیا به حساب شما واریز خواهد کرد. لازم به ذکر می باشد که در زمان ثبت قرارداد از صاحب ملک یعنی شما هیچ مبلغی دریافت نخواهد شد و دیگر خودتان به دنبال یافتن مستاجر نبوده و با خیالی آسوده تمام مسئولیت را به شرکت نوا گلوبال ریالیتی خواهید سپرد.
شرکت نوا گلوبال ریالیتی طوری برنامه ریزی خواهد کرد که در زمان ورود شما به ترکیه، ملکتان مساعد و خالی بوده و بعد از نظافت منزل به شما تحویل داده خواهد شد.

نام و نام خانوادگی

شماره تلفن همراه

ایمیل

موضوع

پیام

WhatsApp ارتباط در واتس اپ