املاک مسکونی

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

  • فروش املاک و پروژه های مسکونی در ترکیه:

فروش واحد های ویلایی، دوبلکس و آپارتمانی یک تا شش خوابه متناسب با بودجه مشتریان در تمام نقاط ترکیه، در پروژه های بسیار لوکس و زیبا با امنیت و امکانات تفریحی و ورزشی کامل و یا واحد های مستقل با مناسب ترین قیمت، که به دو صورت زیر می باشند:

  • فروش پروژه های در دست ساخت :

شرکت نوا گلوبال ریالیتی با توجه به تجربه چندین ساله و سال ها همکاری با پروژه ها و سازنده ها، از بین  بهترین و با کیفیت ترین پروژه های در حال ساخت پروژه هایی را انتخاب و پس از بررسی دقیق پروژه و زمان تحویل، نمایندگی فروش پروژه را دریافت کرده و با ارائه یکسری تسهیلات، قیمت ها و خدمات ویژه به مشتریان، شروع به فروش آن می نماید.
با پیش پرداخت 20 ، 30 ، 40 و 50  درصدی و باقی مانده طی اقساط 12 ، 24 ، 36 ، 40 و 50  ماهه بوده که در هر پروژه متفاوت می باشد.

  • فروش پروژه های به اتمام رسیده و آماده به تحویل :

با پرداخت 10 درصد از کل هزینه ملک به عنوان پیش پرداخت، قرارداد تنظیم و تحویل داده میشود و مابقی مبلغ پرداختی حداکثر طی 15 روز و در زمان ارائه سند به صورت نقد دریافت خواهد شد. و یا بسته به توافق بین فروشنده و خریدار می توان به صورت اقساطی پرداخت کرد.
شرکت نوا گلوبال ریالیتی دارای یکسری پروژه های آماده به تحویل با پرداخت اقساطی می باشد که مشتریان می توانند پس از پرداخت مبلغ اولیه، کلید و سند را تحویل گرفته و مابقی مبلغ را بصورت اقساطی پرداخت نمایند.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_wp_custommenu][/vc_column][/vc_row]

WhatsApp ارتباط در واتس اپ