تور بازدید از پروژه ها

تور بازدید از پروژه ها

با یک سفر به ترکیه از نزدیک با تاریخ و فرهنگ غنی  و جامعه این کشور آشنا می شوید. با دیدن موقعیت این کشور علاقه مند به سرمایه گذاری و زندگی در اینجا خواهید شد. این سفر به شما فرصتی می دهد که تمامی اطلاعات مورد نظر در مورد زندگی در این کشور را به دست آورید و پروژه های ملکی ما را از نزدیک ببینید.

ما با در دست داشتن تعداد وسیعی از پروژه های مسکونی و تجاری، با در نظر داشتن نیازها و اولویت های شخصی شما و نسبت به بودجه خریدتان بهترین پیشنهاد را ارائه خواهیم کرد. در طول اقامتتان در ترکیه، مشاوران ما شما را برای بازدید از پروژه ها همراهی  و راهنمایی خواهند کرد. شرکت نوا گلوبال ریالیتی  آماده است تا تمامی خدمات سفر شما نظیر اسکان و ترانسفر فرودگاهی را تدارک ببیند.

  • به منظور تضمین دریافت خدمات ما و اطمینان از انجام رزرو در تاریخ مورد نظر، لطفا ما را از پیش در جریان زمان برنامه ریزی شده سفر خود بگذارید.
  • به محض تایید تاریخ سفر از جانب شما، نسبت به اقامت و نیز ترانسفر رفت و برگشت به فرودگاه اقدام خواهیم کرد.

ملاقات حضوری و معارفه

کارشناس پس از تعیین زمان ملاقات حضوری، شما را از هتل به دفتر ما همراهی کرده و در جلسه معارفه در خصوص الویت های شما برای خرید ملک و برنامه بازید شما از پروژه ها صحبت خواهیم کرد، در جلسه در مورد مراحل رسمی و اداری خرید ملک، خدمات در حین و پس از فروش و همچنین شرایط ایجاد کسب و کار و تحصیل در ترکیه بحث خواهد شد.

بازدید از پروژه ها

برای تور بازدید از پروژه ها و مذاکره با سازنده یکی از کارشناسان حرفه ای و هم زبان با اتومبیل شرکتی، شما را همراهی کرده، پس از بازدید از پروژه ها با جمع آوری اطلاعات و ارائه بروشورها و فهرست قیمت ها و سایر جزییات، شما را در تصمیم گیری و انتخاب هدایت خواهیم کرد. به محض اتمام بازدید از پروژه های منتخب، جلسه ای در دفتر برگزار می کنیم تا پاسخگوی سوالات شما باشیم. در صورتی که ملک ایده ال خود را انتخاب کرده باشید، وارد مرحله خرید می شویم و در غیر این صورت پروژه های دیگری به شما معرفی خواهیم کرد.

WhatsApp ارتباط در واتس اپ