اخبار

امضاء اولین قرارداد بین المللی صنف رستوران داران پس از برجام

باز هم ترکیه ،امضاء اولین قرارداد بین المللی صنف رستوران داران پس از برجام

پس از برجام ترکیه توانسته با شناخت خوب ازفرصت های یازار ایران قراردادهای عملی بزرگی در حوزه های محتلفی با ایران منعقد کرده و شرکتهای خصوصی و دولتی ترکیه سرمایه گذاری قابل توجهی در ایران داشته اند.

اولین قرارداد بین‌المللی اتحادیه صنف رستوران‌ها در پسا برجام، برای 10 سال بین دو برند از ایران و ترکیه به امضا رسید.

این قرارداد با بهبود روابط بین‌المللی ایران پس از برجام در تاریخ 8 خرداد ماه 1395 بین نماینده ایرانی و همتای ترکی به امضا رسید تا گروه مانسون، نمایندگی نام تجاری بیگ‌شفس و تمام فعالیت‌های این برند را به صورت انحصاری و به مدت 10 سال در ایران بر عهده داشته باشد.

رستوران‌های زنجیره‌ای بیگ‌شفس درحال حاضر با 2 هزار کارمند، سالانه به 4 میلیون مشتری خدمات ارائه می‌دهد که با حضور در بازار ایران قطعا این رقم افزیش محسوسی خواهد یافت.
«امیر نبی»، مدیر عامل گروه مانسون نیز در این باره اظهارکرد: در راستای این همکاری طی 2 سال آینده پنج شعبه از رستوران‌های بیگ‌شفس توسط گروه مانسون در تهران تاسیس خواهد شد که این تعداد در 7 سال آینده به 20 شعبه خواهد رسید.

او افزود: در نتیجه این همکاری تا 4 سال آینده، برای 2 هزارنفر شغل ایجاد می‌شود.

گروه مانسون قصد دارد با بین‌المللی کردن فعالیت‌های خود در قالب رستوران‌های زنجیره‌ای و همچنین تاسیس یک آکادمی آشپزی، تحولی جدی در حوزه رستوران‌های ایران ایجاد کند.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp ارتباط در واتس اپ